KONST / Litografier / Färglitografi 14278086
nr 1427 8086
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Tristan da Cunha". Signerad, numrerad 258/360. Färglitografi, bildmått: 25x36, yttermått inklusive ram: 42x51 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:06:23
18/10 20:47:51
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson